Hakkımızda

Hakkımızda

Merkezimiz İstanbul Sarıyer İlçesinde  2010 yılında 10 cihaz ve yatak + 1 yedek cihaz ile faaliyete başlamıştır. Bölgemizdeki gereksinime bağlı oluşan talep nedeniyle şuan 30 cihaz + 1 yedek cihaz ile diyaliz hususunda deneyimli kadromuzla hizmet vermekteyiz. Merkezimizde HCV(+) – HBV (+) hastalar için ayrı cihaz ve bölümler bulunmaktadır.

Merkezimiz S.G.K. ( S.S.K , T.C. EMEKLİ SANDIĞI , BAĞ-KUR ) ile anlaşmalı olup, herhangi bir ek ücret talep edilmemektedir. 

Hastalarımıza diyaliz süresince otomatik yataklarında hasta başı televizyon, gazete,  dergi gibi aktiviteler ve ferah iç mekanımız ile huzurlu bir ortamda tedavi olanağı sunulmaktadır. Salonlarımız merkezi ısıtma sistemli ve klimalıdır. 

Merkezimizde Fresenius 4008 S ve 4008 B Marka Hemodiyaliz cihazı ve Endotoksin Filitreli Protek Ro Aquadem marka su sistemi mevcuttur. Hastalarımıza medikal malzeme olarak biouyumlu membran ve diyalizatlar kullanılmaktadır.

Hastalarımız ücretsiz olarak evlerinden alınıp diyaliz sonrası tekrar evlerine bırakılmaktadırlar. Kendi araçları ile gelen hastalarımız için özel otoparkımız mevcuttur.

İnsanın en değerli varlık olduğunun bilincinde, evrensel ve tıbbi değerlerin ışığında, hasta ve çalışanlarımızın mutluluklarına odaklı hizmet anlayışı ile çalışmaktayız. Yıllar içerisinde edinmiş olduğumuz deneyim ve güncel bilimsel yaklaşımlarla, her zaman en iyisini hedefleyerek yolumuza devam etmekteyiz.